Hubert Bauer - Třeboň na Valech

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x30 cm. Signováno vpravo dole H. Bauer. Rám, sklo.

o autorovi: Narodil se v Českých Žlebech roku 1905. Studoval soukromě u malíře Jos. Procházky, prof. Konůpka a Pavelky v Praze a prof. Trägra v Českých Budějovicích.

51871. Třeboň na Valech
Dražba ukončena:29.10.2020 20:32:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč