Hošek - Lokomotiva 555

Olej na sololitu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Hošek 94. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Hošek
301432. Lokomotiva 555
Dražba ukončena:13.10.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč