Hiroshi Asada - Surrealistická kompozice

Litografie, 29x29 cm. Signováno tužkou vpravo dole Asada. Volný list.

o autorovi: 1931 – 1997
Japonský malíř.

78085. Surrealistická kompozice
Dražba ukončena:22.05.2022 20:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 22.05.2022 20:18:21 7745
500 Kč 22.05.2022 18:54:21 8641