Hermes - Psací stroj

Obecný kov. Značeno Hermes.

Pozn.: Mírně poškozeno. V původní kazetě.

vydraženo top
107988. Psací stroj
Dražba ukončena:27.12.2023 21:27:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč