Hermann van Swanevelt, neznámý autor 17. století - Konvolut 2 grafických listů - Hrobka na Via Apia a zemědělská usedlost

Lept a mědirytina, 11x18 cm a 11x16 cm. 1x signováno vpravo dole v tisku, 1x nesignováno. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Hermann van Swanevelt, neznámý autor 17. století
89270. Konvolut 2 grafických listů - Hrobka na Via Apia a zemědělská usedlost
Dražba ukončena:29.01.2023 21:14:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč