Helene Viellard - Kytice

Nejdelší strana: 74 cm

Akvarel, 46x63 cm. Signováno vpravo dole Helene Viellard 1894. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Helene Viellard
114926. Kytice
Dražba ukončena:28.04.2024 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.04.2024 20:52:28 15406