Olej na plátně, 55x61 cm. Signováno vpravo dole H. Hrušková. Rámováno.
Nejdelší strana: 73 cm
o autorovi: 1955
Malířka. Studovala AVU v Praze u F. Jiroudka. Věnuje se malbě krajiny, zátiší a portrétu, důraz klade na barvu. Je členkou JUV a výtvarné skupiny FEMINA.