Helena Štefková - Hrušková - U břízy

Olej na plátně, 55x61 cm. Signováno vpravo dole H. Hrušková. Rámováno.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1955
Malířka. Studovala AVU v Praze u F. Jiroudka. Věnuje se malbě krajiny, zátiší a portrétu, důraz klade na barvu. Je členkou JUV a výtvarné skupiny FEMINA.

95203. U břízy
Dražba ukončena:14.05.2023 21:00:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč