Heinrich Hübner - U zahradního altánu

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 45x40 cm. Signováno vlevo dole Heinrich Hübner. Rámováno.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1869 – 1945
Německý malíř Düsseldorfské školy a Berlínské secese

124328. U zahradního altánu
Dražba ukončena:29.09.2024 20:57:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč