Hans Johann Wagner - Přístavní městečko

Olej na plátně, 50x81 cm. Signováno vlevo dole H. Wagner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba v místě požkozena.

Nejdelší strana: 98 cm

o autorovi: 1866 – 1940
Rakouský malíř.

91565. Přístavní městečko
Dražba ukončena:30.03.2023 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč