Olej na plátně, 50x81 cm. Signováno vlevo dole H. Wagner. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba v místě požkozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 98 cm
o autorovi: 1866 – 1940 Rakouský malíř.