Hannes Petersen - Galantní scéna

Lept, 16x10 cm. Monogramováno vpravo dole v tisku HP. Signováno vpravo dole tužkou Hannes Petersen. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Hannes Petersen
61446. Galantní scéna
Dražba ukončena:15.07.2021 20:32:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.07.2021 20:27:54 2475