Hanák - U Roztok

Olej na plátně, 45x55 cm, signováno vpravo dole Hanák 82, rám.

8208. U Roztok
Dražba ukončena:23.02.2017 18:26:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:400 Kč