Hanák

8208. U Roztok

popis: Olej na plátně, 45x55 cm, signováno vpravo dole Hanák 82, rám.

dražba ukončena: 23.02.2017 18:26:00

vyvolávací cena: 200 Kč

vydraženo za: 400 Kč