Kombinovaná technika, 17x12 cm. Signováno vlevo dole Guth. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 31 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci