Olej na plátně, 46x39 cm, signováno vpravo dole Gruber, rám. Pozn.: Rám i malba poškozeny. V malbě i rámu slabé stopy po neaktivním červotoči. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.