Graf Grokow - Divočák

Olej na kartonu, 24x32 cm. Signováno vzadu Graf Grokow 1855. Rámováno.

Nejdelší strana: 45 cm

91599. Divočák
Dražba ukončena:30.03.2023 20:57:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč