Gloser - Léto u samoty

Olej na plátně, 33x42 cm. Signováno vpravo dole Gloser. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 42 cm

Gloser
74986. Léto u samoty
Dražba ukončena:27.03.2022 21:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč