Giorgio - Hups

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Giorgio. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v mrazivém počasí prosincového měsíce roku 1978 ve Valticích okres Břeclav. V současnosti pobývá v městě Brno, a i to není konečnou lokalitou žití i bytí, jeho budoucí kroky směřují mimo město do hřejivého objetí přírody.
Existence v této době i formě je bohužel časově omezena a zálib v životě je mnoho, od psaní kronik, přes řezbařinu, žití v duchu Rodné víry předků až po ochranářsky rozjímavou lásku k přírodě. Avšak nejstarší tvůrčí zálibou byla, je a vždy bude malba a to od pastelu, přes akvarel až nakonec k malbě olejem od roku 2005.
Svou tvorbou zprvu dělal radost hlavně sobě a svým blízkým, později to byla tvorba zakázková od portrétů, zvířat, přes kytky až ke krajině. Rovněž i perokresba prezentovaná např. ve videoklipu „Sámo“ od folk-metalové skupiny OBEREG. V současné tvorbě se však nejvíce věnuje malbě aktů žen, military obrázků a středověké tématice.

86897. Hups
Dražba ukončena:27.11.2022 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč