Géza Farago

308965. Ohař

popis: Malba na hedvábí, 12x13 cm. Signováno vpravo dole Farago. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 13.06.2021 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč