Géza Farago - Ohař

Malba na hedvábí, 12x13 cm. Signováno vpravo dole Farago. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Géza Farago
308965. Ohař
Dražba ukončena:13.06.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč