Gerardus Johan Ensink - Tropická krajina

Detail položky

Detail položky

Pastel, 38x53 cm. Signováno vlevo dole G.J. Ensink. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 67 cm

 

o autorovi: 1895 – 1928
Holandský impresionista

vydraženo doporučujeme
121165. Tropická krajina
Dražba ukončena:11.08.2024 20:59:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
700 Kč 11.08.2024 20:56:29 3889
600 Kč 11.08.2024 20:54:21 10207
500 Kč 11.08.2024 20:51:01 2314