Litoofset, 46x46 cm. Signováno v tisku Frida Kahlo. Volný list.
Stav: Bez poškození. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla a fotografie Fridy Kahlo a Diega Rivery.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: 1907 – 1954
Mexická malířka.