Franz Rund - Zátiší s růžemi a ovocem

Olej na překližce, 30x40 cm. Signováno dole uprostřed Franz Rund. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

Franz Rund
23784. Zátiší s růžemi a ovocem
Dražba ukončena:01.11.2018 18:24:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (01.11.2018 18:19:48) 4366
500 Kč 01.11.2018 0:34:25 1576