Franz Rund

23784. Zátiší s růžemi a ovocem

popis: Olej na překližce, 30x40 cm. Signováno dole uprostřed Franz Rund. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 01.11.2018 18:24:48

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (01.11.2018 18:19:48) 4366
500 Kč 01.11.2018 0:34:25 1576