Franz Demel - Horské jezero

Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vlevo dole F. Demel. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878 - 1947
Rakouský malíř.

38091. Horské jezero
Dražba ukončena:28.11.2019 19:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč