František Zikmund - Zátiší s hruškami

Olej na plátně, 23,5 x 23,5, rámováno, zaskleno, signováno vlevo nahoře, datováno 1954. Vzadu štítky ČS.V.U., Dílo.

7. Zátiší s hruškami
Dražba ukončena:28.03.2013 20:29:05
Vyvolávací cena:5 000 Kč