František Zavázal - Zátiší s růžemi a ovocem

Olej na plátně, 68x97 cm. Signováno dole uprostřed F. Závazal 36. Rámováno.

o autorovi: 1878, Zbraslav

Nejvyšší dosažená cena tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

71813. Zátiší s růžemi a ovocem
Dražba ukončena:27.01.2022 22:17:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč