František Zavázal - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole J. Zavázal, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1878, Zbraslav

Nejvyšší dosažená cena tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

12492. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:20.09.2017 22:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč