František Zavázal - Zátiší s květinami a ovocem

Olej na kartonu, 70x100 cm, signováno vpravo dole Zavázal 1942, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1878, Zbraslav

Nejvyšší dosažená cena tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

8352. Zátiší s květinami a ovocem
Dražba ukončena:23.02.2017 20:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč