František Zavázal - Ovocné zátiší

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo F. Zavázal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1878, Zbraslav

Nejvyšší dosažená cena tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

92875. Ovocné zátiší
Dražba ukončena:02.04.2023 20:58:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč