Olej na plátně, 67x97 cm. Signováno vpravo dole F. Zavázal 38. Rámováno.
Nejdelší strana: 110 cm
o autorovi: 1878, Zbraslav
Nejvyšší dosažená cena tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.