František Zavázal - Zátiší s růžemi a ovocem

Olej na kartonu, 70x104 cm, signováno vpravo dole F. Zavázal 1942, rám.

1878, Zbraslav
Student večerních kurzů na UMPRUM v Praze. Maloval zejména zátiší, kterou i soukromě studoval v místních galeriích Vídně.

2430. Zátiší s růžemi a ovocem
Dražba ukončena:28.05.2015 20:08:44
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:8 000 Kč