Olej na kartonu, 72x100 cm, signováno vpravo dole Zavázal, rám. 1878, Zbraslav Student večerních kurzů na UMPRUM v Praze. Maloval zejména zátiší, kterou i soukromě studoval v místních galeriích Vídně. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.