František Zavázal - Zátiší s hrozny

Olej na plátně, 66x97 cm, bez rámu, datováno 1937, signováno vpravo dole.

Pozn.: Malba místy poškozena otěrem.

570. Zátiší s hrozny
Dražba ukončena:25.09.2013 21:13:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč