Olej na desce, 15x19 cm. Signováno vlevo dole F. X. Harlas. Nerámováno.
o autorovi: 1865 - 1947
Narozen v Praze. Studoval na umělecko průmyslové škole v Praze. Ve své tvorbě se věnoval krajinářství. Výtvarný kritik, ředitel Městského muzea v Praze.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.