Olej na překližce, 86x63 cm. Signováno vpravo dole Vítovský.
Pozn.: Malba poškozena.
o autorovi: 1906 - 1980
Narodil se v Hainburgu v Rakousku. Vystudoval pražskou AVU u prof. Nechleby. Ve své tvorbě se věnoval hlavně figurální malbě a portrétům.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.