František Vítovský - Ovocné zátiší

Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 56x70 cm. Signováno vlevo dole Vítovský 1927. Nerámováno.

o autorovi: 1906 - 1980
Narodil se v Hainburgu v Rakousku. Vystudoval pražskou AVU u prof. Nechleby. Ve své tvorbě se věnoval hlavně figurální malbě a portrétům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

129685. Ovocné zátiší
Zbývá:9 dnů, 18 hodin
Konec dražby:24.11.2024 22:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč