Nerámováno.
Nejdelší strana: 70 cm
Olej na plátně, 56x70 cm. Signováno vlevo dole Vítovský 1927. Nerámováno.
o autorovi: 1906 - 1980
Narodil se v Hainburgu v Rakousku. Vystudoval pražskou AVU u prof. Nechleby. Ve své tvorbě se věnoval hlavně figurální malbě a portrétům.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.