František Vít Blažek - Suchá kytice

Olej na plátně, 60x55 cm, signováno vlevo dole Fr. Vít Blažek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 – 1966
Malíř, ilustrátor, scénograf a grafik. Studoval v malířské škole M. Maliny, dále na Ukrajinské akademii v Praze, na AVU v Praze u O. Nejedlého a také scénografii u F. Tröstera na AMU v Praze. V prvním období maloval podobizny, zátiší a krajiny. Po válce působil jako šéf výpravy kolínského divadla, později jako pedagog LŠU.

15024. Suchá kytice
Dražba ukončena:30.11.2017 22:47:05
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč