František Vít Blažek - Vyhlídka

Olej na plátně, 54x59 cm, signováno vpravo dole F. Vít Blažek, rám.

1893, Úpice u Trutnova

Pozn.: Rám poškozen.

3126. Vyhlídka
Dražba ukončena:25.11.2015 20:12:37
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 600 Kč