František Václav Eisenreich - Vltava od Jižních Čech - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 78x125 cm. Signováno vlevo dole F. V. Eisenreich 1957. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1892. Studoval AVU u prof. Obrovského a Švabinského, který mu udělil druhou cenu na závěrečné školní výstavě. Ve své tvorbě se věnoval malbě, kresbě, grafice, sochařství a ilustrátorství.

61035. Vltava od Jižních Čech - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:01.07.2021 21:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč