Olej na plátně, 78x125 cm. Signováno vlevo dole F. V. Eisenreich 1957. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1892. Studoval AVU u prof. Obrovského a Švabinského, který mu udělil druhou cenu na závěrečné školní výstavě. Ve své tvorbě se věnoval malbě, kresbě, grafice, sochařství a ilustrátorství.