Kombinovaná technika, 24x42 cm. Signováno s věnováním vpravo nahoře Frantík Eisenreich 1942. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 55 cm
o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1892. Studoval AVU u prof. Obrovského a Švabinského, který mu udělil druhou cenu na závěrečné školní výstavě. Ve své tvorbě se věnoval malbě, kresbě, grafice, sochařství a ilustrátorství.