Olej na kartonu, 44x60 cm. Signováno vlevo nahoře F.V. Eisenreicher 1955. Rámováno.
Nejdelší strana: 74 cm
o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1892. Studoval AVU u prof. Obrovského a Švabinského, který mu udělil druhou cenu na závěrečné školní výstavě. Ve své tvorbě se věnoval malbě, kresbě, grafice, sochařství a ilustrátorství.