Olej na překližce, 47x35 cm. Signováno vlevo dole Fr. V. Danihelka. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1911 – 1970
Malíř, sochař, grafik, studoval v soukromé škole Jana Šíra v Pardubicích, dále na Ukrajinské akademii v Praze. Ve studiích pak pokračoval ve speciálce prof. Obrovského. Zpočátku figuralista, později krajinář. Byl učitelem kreslení v Pardubicích, a městu a okolí věnoval mnoho svých prací.