František V. Bělský - Práce na poli

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Fr. V. Bělský 22. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1884 – 1968
Malíř a grafik, působil jako středoškolský profesor v České Třebové. Studoval na Královské bavorské akademii výtvarných umění v Mnichově a na AVU v Praze u prof. Bromse a Hynaise. V jeho díle se objevují figurální motivy, podobizny i obrazy domácích zvířat.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

František V. Bělský
92500. Práce na poli
Dražba ukončena:26.03.2023 20:48:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč