Litina, 60x16 cm. Signováno Uprka.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1868, Kněždub (Moravské Slovácko) - 1929, Tuchoměřice
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.