František Uprka - Neščasná vojna

Litina, 60x16 cm, signováno vpravo dole Uprka, rám.

Pozn.: Rám poškozen. V rámu stopy po neaktivním červotoči.

o autorovi: 1868, Kněždub (Moravské Slovácko) - 1929, Tuchoměřice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

25304. Neščasná vojna
Dražba ukončena:29.11.2018 21:01:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč