František Uprka - Krojovaná dívka

Nejdelší strana: 50 cm

Patinovaná hlína, výška: 50 cm. Signováno F. Uprka.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1868, Kněždub (Moravské Slovácko) - 1929, Tuchoměřice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

84318. Krojovaná dívka
Dražba ukončena:12.10.2022 22:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč