František Uprka - Neščasná vojna

Litina, 58x15 cm, signováno vpravo dole Uprka, rám.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1868, Kněždub (Moravské Slovácko) - 1929, Tuchoměřice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

6929. Neščasná vojna
Dražba ukončena:25.01.2017 19:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč