Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na malířské lepence, 42 x 60 cm, signováno autorsky vlevo dole, rámováno ve vídeňském galerijním uměleckém rámu s plošnou stříbrohnědou patinou. Kouzelná atmosféra Středomoří s barevným nasazení poučeného umělce. Dílo bylo původně součástí české ambasády v Itálii. Krásná umělecká práce atmosféra Středomoří s plachetnicemi dotváří pozitivní působení díla.
o autorovi: 1886 - 1942