František Sylva Toman - Pobřeží Sardinie

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům

Olej na malířské lepence, 42 x 60 cm, signováno autorsky vlevo dole, rámováno ve vídeňském galerijním uměleckém rámu s plošnou stříbrohnědou patinou. Kouzelná atmosféra Středomoří s barevným nasazení poučeného umělce. Dílo bylo původně součástí české ambasády v Itálii. Krásná umělecká práce atmosféra Středomoří s plachetnicemi dotváří pozitivní působení díla.

Toman František Sylva - *1886 +1942. Narozen roku 1886 v Prostějově. Malíř na Žižkově. Absolvoval odbornou školu tkalcovskou. Věnoval se plenérové i žánrové malbě. Maloval i pragensie. Zemřel roku 1942.

o autorovi: 1886 - 1942

107549. Pobřeží Sardinie
Dražba ukončena:20.12.2023 21:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 15.12.2023 8:12:17 13248