František Sylva Toman - Párové obrazy: Krojované dívky

Nejdelší strana: 58 cm

Kresby, 39x24 cm. Signovány Toman. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy i papíry mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1942

82288. Párové obrazy: Krojované dívky
Dražba ukončena:07.08.2022 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (31.07.2022 22:15:59) 1610