Oleje na kartonu, 50x60 cm. Signovány Fr. Sylva Toman. Rámovány. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1886 - 1942 Narodil se v Prostějově. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, pražským motivům a žánrovým scénám.