František Sylva Toman - Párové obrazy - České krajiny

Oleje na kartonu, 50x60 cm. Signovány Fr. Sylva Toman. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1942

66878. Párové obrazy - České krajiny
Dražba ukončena:03.10.2021 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč limit (03.10.2021 19:02:40) 1526