František Sylva Toman - Můstek přes zimní řeku

Olej na sololitu, 45x62 cm. Signováno vpravo dole Fr. Sylv. Toman. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1942

84679. Můstek přes zimní řeku
Dražba ukončena:25.09.2022 20:19:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (25.09.2022 20:16:54) 468
500 Kč 21.09.2022 18:22:45 4499