František Sylva Toman

308649. Horské panorama

popis: Pastel, 57x84 cm. Signováno vpravo dole Fr. Sylva Toman. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1942
Narodil se v Prostějově. Odborné umělecké vzdělání neměl, byl absolventem tklacovské školy. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, pražským motivům a žánrovým scénám.

dražba ukončena: 16.05.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 13.05.2021 18:49:39 2216