Pastel, 57x84 cm. Signováno vpravo dole Fr. Sylva Toman. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1886 - 1942 Narodil se v Prostějově. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, pražským motivům a žánrovým scénám.